Temizlik Makineleri Hakkında Genel Bilgiler

Geri dön
Temizlik Makineleri Hakkında Genel Bilgiler

Temizlik Makineleri Hakkında Genel Bilgiler


Temizlik makineleri, evlerde kullanılan ev tipi temizlik makinelerine göre birçok farklılık içerir. Endüstriyel temizlik makineleri daha büyük alanlar için üretilmiş ve performansları daha yüksektir. 


Özellikle kuru ve ıslak modelleri bulunan temizlik makinelerinde iki ayrı motor ve kazanları bulunur. Sanayi gibi büyük ve temizliği zorlu alanlar için üretilen temizlik makinelerinin filtreleri daha gelişmiştir. Makinelerde kullanılan filtreler modele ve ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir elbette.


Büyük alan zemin temizlemek için yer yıkama makineleri geliştirilmiştir. İtmeli ve binicili modelleri olup zemine püskürtülen temizlik sıvısının temizlik makinasının altında dönen fırçalar yardımıyla kirlerin zeminden sökülmesi ve makinenin arka kısmında takip eden silici kasnak ile sıyrılması neticesinde temizlik sağlanmış olur.


Yer yıkama makinelerinin sonrasında kullanılan, daha parlak ve temiz görünüm elde eden cilalama makineleri de endüstriyel temizlik için olmazsa olmaz makinelerdendir. 


Cilalama makineleri zemine makine üzerinden püskürtülen temizlik kimyasının dönen pedler yardımıyla zemin üzerinde tatbik edilmesi şeklinde gerçekleşir.


Bahsedilen temizlik makinelerini Ada Sak-Tem Makine firmasında bulabilirsiniz. Müşterileri için çeşitli fiyatta ve performansta temizlik makinelerinin satışını gerçekleştiren Ada Sak-Tem firması, teknik servis ve bakım imkanı da sunmaktadır.


Taski temizlik malzemeleri, zemin yıkama makineleri, temizlik arabaları, yedek makine parçaları, temizlik kimyasalları ve kiralık temizlik makinelerini uygun fiyat garantisi ile satışa sunan Ada Sak-Tem Makine firması ile görüşerek ihtiyacınız olan endüstriyel temizlik malzemesini satın alabilirsiniz.